ارائه دهندگان سرویس VPN رایگان: خوب یا بد؟

یک VPN هنگامیکه روی هر نوع از اینترنت عمومی (چه در خانه چه در مکان عمومی) اجرا شود نوعی از “تونل” مجازی را ارائه می دهد که داده ها در آن رمزگذاری شده است. این روش امن از اتصال روی اینترنت ابتدا به عنوان راهی برای امن نگه داشتن اطلاعات شرکت ها روی خطوط تلفن محبوبیت یافت، اما اکنون، سرویسی است که هر کسی می تواند برای حفاظت از داده های خصوصی ( رمزهای بانکی، اطلاعات مالی، گشت و گذار در اینترنت و جلوگیری از اسپم ها) از آن استفاده کنند، چنانکه هکرها و جاسوسان آن را نبینند.

Free VPN Good or Bad

با این حال، در اینجا انواعی از سرویس های VPN برای خرید از آنها وجود دارد، با قیمتهای مختلف، شامل گزینه رایگان، که احتمالا بهترین گزینه های VPN کریو که شما می توانید انتخاب کنید نیستند. این گزینه رایگان نباید با گزینه های آزمایشی رایگانی که توسط سرویس های غیر رایگان ارائه می شوند اشتباه گرفته شوند. این نوع رایگان هرگز نیازی به هیچ نوع پرداختی ندارد. با این حال، همانطور که همیشه می شنویم؛ هیچ چیز واقعا رایگان نیست!

 

VPN رایگان

VPN خودشان را به عنوان یک برنامه که از داده های شما حفاظت می کنند و اجازه می دهند که به صورت ناشناس به گشتن در اینترنت بپردازید، معرفی می کنند. هنگامیکه یک VPN کاملا رایگان را نصب می کنید شما این باور غلط را می پذیرید که همه اطلاعات شما حفاظت شده است، که در وافع برخی از اطلاعات شما گاهی اوقات حفاظت می شود.

معایب

سرعت اتصال کندتر

علاوه بر این، این نوع از VPN رایگان، به طور قابل توجهی اتصال اینترنت را کند می کند، اغلب باز کردن وب سایت های بانک، مالی یا ویدئو تقریبا غیر ممکن می شود. حتی بدتر از آن، شما ممکن است هرگز ندانید که چه چیزی سرعت کامپیوتر شما را کاهش داده است. سعی کنید مرورگر وب دیگر را ببندید یا باز کنید و خواهید دید که چطور سرعت شما بهبود می یابد. این کاهش سرعت با انواع دیگر سرویس های VPN رخ نمی دهد.

از دست دادن اتصال

از آنجاییکه کمپانی ارائه دهنده سرویس VPN رایگان حفاظت قابل اطمینان، سرعت و به روز ارائه نمی دهد، سرویس اغلب برای یه دوره مخصوص از زمان کار می کند و پس از آن بدون اینکه شما بدانید قطع می شود. این قطع VPN و خارج شدن از سرویس می تواند باعث این بشود که صفحات وب شما به درستی بارگذاری نشود، بازی یا فیلم شما متوقف شود یا از دسترسی به وب سایت های بلوک شده مانند Hulu, ABC, CBS و غیره در طول زمانیکه VPN کار نمیکند جلوگیری شود.

اسپم

هنگامیکه از VPN رایگان استفاده می کنید ممکن است در مقابل اسپم وب سایتهای دیگر محافظت شوید، اما این بدان معنا نیست که شما در مقابل اسپم هایی که از VPN می آیند محافظت می کنند. اغلب سرویس های VPN رایگان آگهی های تبلیغاتی را در بالا یا پایین نوار ابزار مرورگر اجرا می کنند که به هزینه های سرویس “رایگان” آنها کمک کند. این آگهی های تبلیغاتی به جای مزیت تبدیل به دردسر می شوند.

اشکالاتی  با ارائه دهندگان سرویس VPN رایگان است که آنها با نشان دادن آگهی ها پیشتبانی شده اند. برخی از آنها صفحه اصلی شما و موتور جستجوی پیش فرض را تعویض می کنند، هر چند که شما می توانید این تغییر را به حالت قبل برگردانید. این می تواند آزار دهنده باشد و برخی از کاربران را به استفاده از سرویس های VPN غیر رایگان تشویق کند.

هیچ انتخابی ندارید

VPN رایگان گزینه های حفاظت محدود تری ارائه می دهد. در بیشتر سرویس های پرداختی، شما می توانید اتصال VPN IP خود را انتخاب کنید، یا حداقل کشوری که می خواهید تظاهر کنید که از آنجا متصل شده اید. با این حال، در نسخه رایگان، شما به ندرت این انتخاب ها را بدست می آورید، به این معنی که وب سایت های خاص، مخصوصا آنهایی از مسدود بودن کشورها استفاده می کنند، هنوز با استفاده از این VPN رایگان غیر قابل دسترس اند.

در حالیکه در ابتدا یک VPN رایگان ممکن است یک گزینه جذابتر به نظر برسد، ممکن نیست که بهترین انتخاب باشد، همانطور که رایگان است، حفاظت کاملی ارائه نمی دهد. به علاوه، درحالیکه گمان می رود یک VPN از شما حفاظت می کند، VPN شما به جریان داده های شما دسترسی دارد و همه فعالیتهای شما را می بیند، این بدان معنی است که یک شرکت غیرقابل اعتماد،می تواند اطلاعات داده ها را به آگهی دهنده ها یا کسانی که برای آمار خاص حاضر به هزینه هستند ارائه دهد. این می تواند باعث شود که توسط آگهی دهندگان خاصی مورد هدف باشید. بهترین راه حل برای حفظ داده ها به خوبی رمزگذاری شده، حفاظت از اطلاعات شما و اجازه به شما که در اینترنت به با سرعت معمولی گشتن بپردازید استفاده از سرویس های VPN غیر رایگان و خرید VPN هایی مانند کریو است.

خرید VPN خرید کریو در parsvpn.online