6 نکته آسان برای اینکه VPN خرید شده خود را امن تر کنید

با افزایش اعتراض و نگرانی ها در مورد حفظ حریم خصوصی در طول چند سال گذشته به علت رشد سریع فن آوری نظارت، آیا شما 100% به ارائه دهنده سرویس VPN کریو خود اعتماد می کنید؟ چه می شود اگر خود ارائه دهنده سرویس VPN خرید شده شما بر روی فعالیت های آنلاین شما جاسوسی کند؟ در این مقاله، ما برخی نکات و ترفندها را برای کمک به شما تا VPN خرید شده خود را امن تر، قوی ترو حفاظتی تر کنید نشان می دهیم.

چه اینکه شما یک کاربر خانگی، یک دانش آموز، یک شرکت یا یک موسسه مالی هستید، VPN ها در حال عمومیت یافتن هستند و در تمامی موارد برای همه کاربران اینترنت در سراسر جهان ضروری هستند. آنها ثابت کرده اند که ابزار ایده آلی برای مشتریان هستند برای حریم خصوصی آنلاین خود را محافظت کند و هویت خود را بر روی اینترنت امنیت ببخشد. به علاوه، VPN ها در حال جذاب شدن برای افرادی هستند که از آنها برای دسترسی و رفع محدودیت وب سایتهای محبوب مسدود شده در کشورهای آنها مانند: فیسبوک، توییتر، یوتیوب، گوگل و غیره استفاده می کنند.

VPN Security tips

این غیر قابل انکار است که VPN ها ناشناس ماندن آنلاین شما را حفظ می کنند و همچنین راه اندازی واضح و ساده دارند و استفاده از آنها همه نگرانی های شما را دور می کند. با این حال، برخی شرایط اجتناب ناپذیر که نیاز به یک لایه اضافی از حفاظت دارند برای VPN شما را امن تر کنند.

نکاتی برای این اینترنت شما امن باشد هنگامیکه VPN شما شکست می خورد

شما با موفقیت VPN خود را خریداری کرده اید، تبریم می گویم! از راه اندازی آن بر روی دستگاه خود خوشحال هستید و از امنیت جدید خود لذت می برید. همه چیز به نظر خوب می رسد تا اینکه به طریقی برنامه در حال اجرای شما کار نکند و VPN قطع بشود! این بدان معنی است که حریم خصوصی شما در معرض خطر است برای اینکه آدرس IP شما اکنون برای هکرها و جاسوسان اطلاعات قابل مشاهده است.

نترسید! راه های سریعی برای اینکه VPN شما امن تر بشود وجود دارد!

هنگامیکه دستگاه خود را روشن می کنید یا در موارد قطع ناگهانی برخی ارائه دهندگان VPN، مانند PureVPN به صوت خودکار به ارائه دهنده سرویس متصل می شوند.

  • سرویس های VPN با ویژگی “internet kill switch

آسانترین راه برای جلوگیری از قطع ناگهانی و سازش حریم خصوصی این است که یک VPN که  “internet kill switch” دارد خریداری کنید. با انتخاب این ویژگی از تنطیمات ارائه دهنده، همه ترافیک در داخل و خارج VPN شما را امن تر خواهد ساخت. سرویس های VPN زیر مجهز به این ویژگی هستند:

Tapariaexport

Hide My Ass

CyberGhost

Mullvad

Private Internet Access

  • VPNetMon

VPNetMon یک سرویس VPN است که یم دوره آزمایشی رایگان نیز دارد. این نرم افزار با نظارت مداوم بر آدرس IP شما کار می کند و هر برنامه خاص را فورا می بندد اگر این اتصال قطع شده باشد. با توجه به گفته Felix سازنده آن؛ این فراینده بسیار سریع اتفاق می افتد که اتصال جدید با آدرس IP واقعی شما ایجاد نخواهد شد، و VPN شما را امن تر می کند.

  • VPN Watcher

همانند  VPNetMon، VPN Watcher راه دیگری است که VPN شما را امن تر می سازد. این سرویس هر برنامه خاص را هنگامیکه اتصال VPN شما قطع شود متوقف می کند. با این حال، VPN Watcher برنامه ها را خاموش نمی کند فقط هنگامیکه اتصال شما قطع می شود فعالیت های آن ها را به حالت تعلیق در می آورد. این به شما فرصتی می دهد برای اینکه عیب سرویس VPN خود را شناسایی کنید.

  • VPNCheck

VPNCheck یکی دیگر از سرویس هایی است که می تواند VPN شما را امن تر کند، اما برای دست یافتن به مجموعه ای کامل از مزایا نیاز است که حق اشتراکی پرداخت کنید. با این حال، VPNCheck یک دوره آزمایشی رایگان برای کاربرانش دارد که تنها اجازه می دهد شما اتصالات PPTP VPN خود را بررسی کنید. شما برای این سرویس و بررسی اتصالات OpenVPN خود نیاز به پرداخت و عضویت دارید. علاوه بر خاموش کردن اتصال شما بلافاصله در زمانیکه به خطر می افتد، VPNCheck همچنین می تواند هر تغییر در آدرس IP محلی شما را تشخیص دهد و اتصال شما را ببندد.

  • پایان دادن به نشت DNS با خرید VPN

پائولو از AirVPN می گوید “نشت DNS ممکن است هر زمان که DNS در خواست برای دور زدن مسیر و باز شدن دروازه به سمت سرور OpenVPN باشد اتفاق بیفتد. ماشه روی سیستم های ویندوز ممکن است به سادگی یک تاخیر ساده در پاسخ از VPN DNS باشد، یا VPN DNS قادر نیست برخی نام ها را رفع کند، “.

شما می توانید به آسانی نشت های DNS را از طریق DNSLeakTest.com بررسی کنید. نیازی نیست این سرویس را نصب کنید. این سرویس کاملا رایگان و کاربر پسند است. DNSLeakTest.com مانند VPNWatcher، برنامه های خاص را نمی بندد، اما آنها تشخیص داده و شما را از آدرس های IP از سرورهای DNS آگاه می کند و اینکه آیا آنها متعلق به ISP شما است یا خیر. بر این اساس، شما تصمیمی میگیرید برای اینکه دوباره اتصالات شبکه خود را پیکر بندی کنید و از نشت های DNS اجتناب کنید VPN و خود را امن تر کنید.

  • از دو VPN استفاده کنید

با استفاده از دو VPN به جای فقط یکی، امنیت بیشتری به اتصال اینترنت خود اضافه می کنید و حریم خصوصی آنلاین خود را قویتر می کنید. این چطور ممکن است؟جواب به سادگی روشن است، با استفاده از دو VPN قادر خواهید بود اتصال VPN رمز گذاری خور را از طریق یک تونل رمزگذاری دیگر تونل کنید. اجرای آن بر روی ویندوز بسیار آسان است. همه شما نیاز دارید که یک حساب کاربری معمولی VPN ایجاد کنید و به آن متصل شوید. پس از آن، حساب کاربری VPN دیگری ایجاد کنید و به آن متصل شوید بدون اینکه اولین اتصال VPN خود را قطع کنید این VPN شما را امنتر می سازد.

اگر ایده تونل در تونل را ترجیح نمی دهید، می توانید VPN خود را از طریق TOR استفاده کنید. VPN روی TOR چندین مزیت امنیتی، برای ازش کارایی، و اعتماد بیشتر می دهد.

نتیجه گیری

امنیت یک موضوع بسیار پیچیده است که همیشه ما را به زحمت می اندازد مخصوصا وقتی که نگرانی هایی در مورد اطلاعات شخصی و حفظ حریم خصوصی وجود دارد. فرقی نمی کند چقدر محتاط هستیم و سعی می کنیم  با هزینه کردن بر روی هر سرویس VPN امنیت شبکه را حفظ کنیم ، همیشه آسیب پذیری های خاصی وجود دارند که حریم خصوصی ما را در معرض خطر قرار می دهند. امیدواریم روش های بالا به شما تا حدی کمک کرده باشند.

 

خرید VPN کریو در parsvpn.online