محبوبترین VPN های سال 2015

خلاصه: همانطور که مردم جهان در مورد خطرات پنهان اینترنتی آگاه می شوند، بیشتر و بیشتر مردم به سمت VPN ها تمایل پیدا می کنند تا فعالیت های آنلاین خود را حفاظت کنند. این افزایش تقاضا منجر به افزایش VPN های در دسترس شده است که هر کدام از آنها درجات مختلفی از سرعت، امنیت، قابلیت دسترسی، قابلیت استفاده را دارند. هر ساله، کارشناسان صنعت امنیت اینترنت، از مشتریان VPN ها نظر سنجی می کنند و آزمایش هایی انجام می دهند که سریعترین، امن ترین، کاربر پسندترین و در دسترس ترین سرویس VPN را پیدا کنند برای اینکه این اطمینان را برای شما و خانواده شما حاصل کنند که فعالیت هایتان حفاظت شده است.

what-is-a-good-vpn

 

از 37 سرویس VPN که بررسی و تست کرده ایم، VPN با بهترین ترکیب از سرعت، امنیت، قابلیت استفاده و دسترسی به محتوای محل محدود شده Buffered VPN بوده است. این سرویس نه تنها سریعتر VPN بوده است، بلکه بالاترین سطح رمزگذاری را نیز استفاده می کند، استفاده رابط ساده است و تنها VPN که ما آزمایش کرده این و اجازه دسترسی به محتوی همه موقعیت های مکانی را می دهد.

VPN چیست؟

VPN ها شبکه های خصوصی مجازی ای هستند و سرویس های فراهم شده برای کاربران که معمولا دارای هزینه های ماهیانه می باشند. اساسا، هنگامیکه شما برای یک طرح ثبت نام می کنید، شما یک بسته نرم افزاری یا برنامه برای دستگاه خود دریافت می کنید. VPN را میتوانید در parsvpn.online خرید کنید. در این سایت امکان خرید کریو نیز وجود دارد.

هنگامیکه یک سرور را انتخاب می کنید، ترافیک شما از طریق آن موقعیت مکانی مسیریابی می شود و به طور کامل رمزگذاری شده است، حتی اگر آن را قطع کنند برای هر فرد دیگر غیر قابل کشف است. VPN ها تنها ابزاری کاربردی برای خصوصی نگه داشتن داده های شما از سازمان های دولتی و هکر ها نیستند. یک دلیل اصلی برای استفاده از آن این است که به شما امکان دسترسی به هر سایتی را که محتوای آن مسدود شده است را می دهد، فرقی نمی کند کجا باشد.

هنگامیکه شما موقعیت مکانی سرور را انتخاب کردید، می توانید دسترسی به هر مطلب موجود در وب سایت های آن کشور را بدست آورید. VPN آدرس های IP شما را مسدود می کند و به شما آدرس IP مرتبط با سرور را می دهد، بنابراین هر محتوای در دسترس در آن ناحیه برای شما در قابل دستیابی است، صرفنظر از جایی که واقعا در آن زندگی می کنید.

چرا اطلاعات ما در خطر است؟

سرقت اطلاعات تبدیل به یک نگرانی اصلی شده است. در سراسر جهان، سرقت هویت و کلاهبرداری در حال افزایش است، بسیاری از مردم مداخله در اطلاعات شخص خود روی شبکه های Wi-Fi عمومی را تجربه کرده اند.

حتی روی شبکه های خانگی خصوصی، هکرها به امید جاسوسی و بیرون کشیدن اطلاعات حساس شخصی هستند.

همچنانکه به سوی یک زندگی دیجیتال و راحت تر حرکت می کنیم، اطلاعات شخصی ما نیز بیشتر در معرض آسیب مجرمان است.

در اینجا اقدامات حساس متداولی وجود دارد که شما می توانید برای حفاظت خود انجام دهید، اما زمانی که اساس شکست بخورد، یک VPN بهترین راه برای حفاظت داده های شما از هکرها و جاسوسان است.

انتخاب اول: TAPARIAEXPORT KERIO– سریعترین ، امنترین اتصال، بهترین پشتیبانی مشتری را دارد. نرم افزاری فوق العاده و کاربر پسند است. ضمانت برگشت 30 روزه هزینه پرداخت شده را دارند. حتی می توانید یک ماه سرویس رایگان برای خود و دوستانتان از طریق برنامه ارجاع دریافت کنید.  علاوه برآن، طرح های سرویس آنها دارای پهنای باند نامحدود است، بنابراین شما هرگز نگران نیستید. با دستگاه های مختلف مثل Mac، Windows، iOS، و حتی Linux سازگاری دارد.

انتخاب دوم: TAPARIAEXPORT VPN – سریع، اتصال قابل اعتماد، اما با سازگاری محدود

یکی دیگر از VPN های واقعا محبوب EXPRESS VPN است. نرم افزار آنها ساده است، با یک رابط اساسی که حتی کاربران تازه کار VPN می توانند به راحتی بکار ببرند. با این حال، پشتیبانی مشتریان آن در حد Buffered VPN نیست.

سرعت بالایی دارد که قابل مقایسه با Buffered VPN است. سرویس آنها دارای پهنای باند نامحدود است. با این حال، اتصال آنها امن است و دارای پروتکل های OpenVPN 256 bit است و سرویسی قابل اعتماد برای امن نگه داشتن داده های شما است.

ممکن است تمام ویژگی های Buffered VPN را نداشته باشد اما اتصال سریع Express و قیمت پایین، آن را تبدیل به انتخاب خوبی می کند.

انتخاب سوم: TAPARIAEXPORT.COM پشتیبانی بسیار کند، اتصال غیر قابل اعتماد

HIDEMYASS دارای مشتریان زیادی است و بنظر می رسد یک لیست از ویژگی های بسیار چشمگیر دارد.

نرم افزار خوبی است اما فوق العاده نیست. به سادگی Buffered VPN نیست، اما کار آن را انجام می دهد. با سیستم عامل های اصلی سازگاری دارد، بنابراین در مورد هر چیزی می توانید استفاده کنید. دارای رمزگذاری 256 بیتی است، عدم اطمینان آن مسئولیت سنگینی در مورد حریم خصوصی و امنیت اطلاعات ایجاد می کند.

آنها دارای یک برنامه ارجاع نیستند. دارای ضمانت 30 روزه برگشت هزینه شما نیز هستند.

نتیجه گیری

یک VPN یا کریو که میخرید ، ابزار فوق العاده مفیدی است و با پرداخت چند دلار در هر ماه می توانید بسیاری از مشکلات موجود در گشت و گذار در اینترنت را با کمک آن حل کنید. از سفر به خارج از کشور تا ناشناخته ماندن و جلوگیری از هک شدن را برای شما فراهم می کند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.online